Akcija „Apkabinkime Žemę“ rugsėjo 22 d., 2012 Kaune prie Kauno marių

Dar viena akcija „Apkabinkime Žemę“ , kuri vyko drauge su akcijos „Išgelbėkime undinėlę“ dalyviais. Labai džiaugiuosi, tą dieną atidėjusi kelionę į Nidą kažkuriam kitam savaigaliui ir paskyrusi ją dar vienai akcijai.
Nors apie akciją „Išgelbėkime undinėlę“ buvo skelbiama gan plačiai internetinėse svetainėse ir laikraštyje „15min.“, dalyvaujančių susirinko pakankamai mažai. Na, bet tie, kas susirinko, padirbėjom iš širdies, apie 4val. uoliai rinkdami šiukšles. Kartu su Kauno marių regioninio parko darbuotojais buvo smagu žingsniuoti tomis vietomis, kur dar nesu buvusi. Džiugino ramus, tykus oras ir nuostabūs Marių vaizdai. Prieš išsiskirstant visi mielai stojo į ratą, va, čia ir susipažinom. Bendras tikslas, buvimas kartu visą tą dieną ir galiausiai ištiestos viens kitam rankos, ištarti visų vardai mus dar labiau suartino. Kartu siuntėm nuoširdžiausius linkėjimus Kauno marioms, padėkojome vandeniui, žemei. Palinkėjimas, mums visiems Vienybės sulaukė vienbalsio pritarimo ir pergalingų rankų iškėlimo.

Kristina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>