Akcija „Apkabinkime Žemę“ rugsėjo 21d., 2012 Kaune Kalniečių parke

O buvo taip :) Nors ir planavome šiukšlių nerinkti tą vakarą, nes anksti temsta, visgi išėjo dar geriau. Kadangi su Sandra gyvename netoliese šio parko, po vasaros stovyklos susitinkam čia pavaikščiot ir pakvėpuot rytais, prieš darbus.
Tą penktadienio rytą labai nudžiugome pamatę tris žmones, berenkančius šiukšles. Na, kaipgi nepakalbinsim, juk savi:). Tai, kad Žemelė švaresnė būtų ir kad patys geriau jaustųsi, jie, pasirodo, irgi šiukšles renka. Po to dar sutikom tokius keturis.
Tai kadangi kolegos šiukšles surinko, vakare buvo „Apkabinkime Žemę“ šventė.

Glostėme, kutenome rankomis ir su grėbliukais žemelei šonus, rinkome nuostabaus grožio nukritusius klevų lapus ir dabinome žemę. Tarsi mandalas dėliojome iš lapų gėlę, saulę, širdeles, apkabinome, išsiūbavome meilę širdyse su eilėraščiais ir palinkėjimais, su vaikų pritarimu visa ką geriausio dovanojome žemei.
Kaip matyti iš nuotraukų, praeiviai noriai jungėsi su mumis į ratą. Jau saulei besileidžiant, kaip vaikai lapus mėtėme į viršų, taip sukurdami raudonų lapų lietų. Kai pajudėjome namų link, tarp medžių gulėjo po žolę išsibarstę lapai, tarsi nieko ir nebuvo, bet viskas liko širdyse.

Kristina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>