Akcija „Apkabinkime Žemę“ birželio 16 d., 2012 Kaune Santakos parke

Kai rinkom šiukšles, galvojau apie akciją „Laimingas Vanduo“ , ką man ji davė? Rodos ir šiukšlės renkasi kitaip, visa vyksta kaip savaime suprantama; su aplinkiniais kitoks ryšys: jei dar pernai sutikdavau nustebusių veidų, tai šiemet toks vaizdas, kad mus jau žino.

Akcija "Apkabinkime Žemę" birželio 16d., 2012 (1) Akcija „Laimingas Vanduo“ šiandien man kaip fundamentas akcijai „Apkabinkime Žemę“. Pernai akcijų metu įgyta patirtis leidžia tiesiog drąsiau ir laisviau jaustis/elgtis. Kai mintimis grįžtu į pernai metus, tik dabar suvokiu, kad tikrai nemažai buvo padaryta, dar kartą visiems AČIŪ.

Dabar šiek tiek apie akciją „Apkabinkime Žemę“, įvykusią birželio 16d. Kaune. Kadangi tai antra mūsų akcija, jau galiu palyginti ir labai džiugu, kad joje ir vėl buvo daug tikrumo, nuoširdumo. Pradžioje buvo apšilimas :), tai matysis ir nuotraukose; kurios vadinosi „žemės pabučiavimas“.

Mes skirtingomis kūno dalimis bučiavome žemę, kairės kojos padu ir kaire ranka, kakta ir keliais, ausimis, tik nugara, tik pilvu ir t.t.

Buvo galima ir nežaisti šio žaidimo, bet visi sutiko ir linksmai tame dalyvavo. Vėliau užsimanėme pasivartyti ir kūlversčiais, ir išties norėjosi būt tiesiog sulipus su žeme…

Na, po tokios įžangos gal ir nieko keisto,kad šįkart visi aktyviau dalyvavo akcijoje. Dauguma iš mūsų ryžosi eiti pakviesti aplinkinius prisijungti apkabinti žemę, o kiekvienas prisijungęs mums buvo kaip mažytė pergalė ir jų buvo gana nemažai.

 

Prie mūsų prisijungė turistė iš Kinijos. Pripažinsiu, kad jai beveik iš pirmokart pavyko lietuviškai pasakyti: „Žeme, aš myliu tave“. Mums pasakyti tai kinietiškai buvo truputį sunkiau, bet smagu :). Ir dar – prie mūsų prisijungė ne tik „Kinija“,bet ir keturi Amerikos lietuviai iš Kalifornijos pritardami idėjai „Apkabinkime Žemę“ ir visiems perdavė linkėjimus. Labai apsidžiaugėm, kad prie mūsų prisijungė Jovita iš Vilniaus :), jai prisijungus mūsų ratas pasidarė dar džiugesnis, mes ne tik stovėjome apkabinę Žemę, bet ir šokinėjome iš džiaugsmo. Ir visa tą laiką, kol mūsų akcija tęsėsi, visų veiduose buvo plačios šypsenos.

 

AČIŪ VISIEMS DALYVAVUSIEMS. MUMS IŠTIES PAVYKO !

 

gal dar kas iš dalyvavusių ką pridursit …

 

Nuoširdžiai, Kristina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>