Akcija „APKABINKIME ŽEMĘ 2018. Lietuva dėkoja“

I.

Padėkokime toms valstybėms, kurios kažkada išdrįso pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“

Kaip tai padaryti?

1) Registracija  iki vasario 12 d.

Jei užsiregistravus matysime, kad ta šalis jau „užimta“, pasiūlysime papildomai išsirinkti kitą, kad nei viena valstybė neliktų užmiršta.

2) Pasirinktą dieną (nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d.), pasirūpinę tos šalies atributika, ją atspindinčiais simboliais (vėliava, herbu, himnu, tautiniais rūbais ar pan.), sustokite į širdelės formos ratą ir taip, kaip Jūs mokate, pasakykite AČIŪ tai valstybei. Užfiksuokite šią akimirką video ar nuotraukose.

3) Nusiųskite padėkos laišką su akcijos nuotraukomis ar video pasirinktos šalies įstaigai adresu, kurį patys susirandate internete.

4) Iki 2018 m. kovo 16  d.  atsiųskite mums „Dėkingumo laišką Lietuvai“ ir informaciją apie įvykusią akciją, užpildydami šią formą (esančią dešinėje).

Gavę atsakymą iš pasirinktos šalies, būtume labai dėkingi, jei pasidalintumėte juo su mumis (persiųstumėte arba  parašytumėte apie tai). Juk nuostabu, kai meilė ir dėkingumas sugrįžta:)

Šalys, kurioms padėkosime, bus įkeltos į žemėlapį, esantį internetinėje svetainėje www.apkabinkimezeme.lt. Jūsų atsiųstos nuotraukos, video bus keliami ir į www.facebook.com/ApkabinkimeZemę bei Gyvosios planetos internetinę svetainę www.gyvojiplaneta.lt. Todėl kviečiame apsilankyti mūsų internetinėse svetainėse. Jei dar nesate, galbūt tapsite mūsų draugais, pasidalysite su artimaisiais, pažįstamais, o gal tiesiog pasidžiaugsite.

II.

Padėkokime mūsų valstybei sukurdami „Dėkingumo laišką Lietuvai“, kuris gali būti įvairiausių formų – išpieštas, suklijuotas, įdainuotas, parašytas, eilėmis išlietas… Nuo kiekvieno akcijos dalyvio-įstaigos laukiamas vienas, bendrai vaikų, dalyvių sukurtas dėkingumo laiškas.

Būkime kartu ir te LIETUVOS pažadinta meilės ir dėkingumo banga nusirita per Žemę :)

Su meile,

„Gyvosios planetos“

Apkabinkime Žemękomanda 

 

 Kontaktinis asmuo:

Dalia Skvireckienė
Tel. 8-601-19357
el. p.: info@apkabinkimezeme.lt

3 Comments on “Akcija „APKABINKIME ŽEMĘ 2018. Lietuva dėkoja“

  1. AČIŪ už suteiktą galimybę ikimokyklinėms įstaigoms plačiau pažvelgti į save, savo šalį ir pasaulį.

  2. Nuostabi akcija! :) Sudalyvavome abejose jos dalyse – laiškas šalims ir laiškas Lietuvai. Daugiau tokių akcijų! :) Ir aišku tikimės, jog mūsų pasirinktos valstybės atstovai atrašys :) Ačiū organizatoriams! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>