2015 m. „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ apžvalga

DĖMESIO!!!     DĖMESIO!!!     DĖMESIO!!!

Iškilmingai pranešame, kad jau tradicine tampanti akcija „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ baigėsi ir mes jau turime du nugalėtojus, bet apie tai truputį vėliau:). Pagrindinis šios akcijos tikslas buvo mesti meilės iššūkį bet kokiai pasaulio šaliai  ir taip apkabinti Žemę ne tik per Valentino dieną, bet tai daryti visą vasario mėnesį. Akcijos metu dėmesio sulaukė 11 pasaulio šalių: Ukraina, Lietuva, Prancūzija, Vokietija, Rumunija, Japonija, Italija, Lenkija, Ispanija, Turkija, Čekija. Ir nors tai buvo mažesnis skaičius nei praeitais metais per tą pačią akciją, kurios metu buvo pakviestos apkabinti Žemę 25 pasaulio šalys, vis dėlto šiais metais neįtikėtinai daug žmonių atliepė į akcijos dalyvių sukurtus video klipus – meilės iššūkius, savo palaikymą išreikšdami balsuodami už jų kūrybinius darbus, dalindamiesi su draugais ar tiesiog peržiūrėdami video klipus socialiniame tinklapyje www.facebook.com/ApkabinkimeZeme.

Kalbant apie nugalėtojus, reikia pažymėti, kad patys pirmieji ir drąsiausi, vasario mėnesį daugiausiai dėmesio sulaukę, yra Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos 9 a klasės mokiniai ir jų meilės iššūkis  Japonijai. Jie – vieni iš nugalėtojų. Tiesa, po vasario 28 dienos organizatoriai gavo dar porą video klipų, kuriuos su malonumu įdėjo į savo svetaines.  Ir kai 2015-03-08 d. 20:00 val. buvo skaičiuojami šios akcijos statistiniai duomenys, mūsų laukė maloni staigmena. Nors ir truputį pavėlavęs, tačiau per kelias dienas sugebėjęs sumušti visus rekordus yra Klaipėdos Priekulės vaikų lopšelio darželio meilės iššūkis Ukrainai. Jie sulaukė didžiulio palaikymo ir tai nuostabus įrodymas, kad neabejingumas, sutelktumas, draugiškumas ir vienybė daug gali, ir tam nereikia daug laiko! Taigi yra pora nugalėtojų, kuriems prizus yra paruošę mūsų nuostabūs rėmėjai – Klaipėdos jaunimo teatras ir asociacija ,,Gyvoji Planeta“.

Visus atsiųstus video klipus galite pamatyti čia.

Įsivaizduojate, kokie mes būtume nepalenkiami, jei įvairiose situacijose įprastume veikti petys į petį, jei įprastume ištiesti ranką šalia esančiam ir tuo veiksmu pasakytume: „Man ne tas pats, Tu man rūpi, veikime kartu?…“ Galbūt mesdami meilės iššūkį Žmogui, Miestui, Šaliai, Žemei ir taip įvardindami, kas mums svarbu, netikėtai patys sau atrastume, kad ir mes esame kažkam reikalingi, kad ir mus kažkas myli, nesame vieniši.

Kaip manote, ar prisipažindami meilėje Japonijai, Ukrainai, Italijai, Lietuvai ar kitoms šalims, jos tapo mums artimesnės? … Manome, kad taip, o Jūs?:)

Beje, statistinius duomenis rasite čia.

Iki pasimatymo, „Apkabinkime Žemę“ komanda

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>