SKUODO RAJ. MOSĖDŽIO LOPŠELIS-DARŽELIS

lietuvos - min

Akcija įvyko 2014 m. vasario 14 d. 11.00 val. Mosėdžio vaikų lopšelyje darželyje ir Vaclovo Into akmenų parko slėnyje.

)

- Akcijoje dalyvavo 60 dalyvių.

- Įspūdžiai: Dėl mūsų ir aplink mus sukasi šis pasaulis – Žemė. Šią Valentino dieną meilė mus visus suvienijo. Visi drauge susikibę už rankų supratome, kad visų mūsų meilė gali akimirksniu pakeisti pasaulį. Mums gera, kai mylime ir kai mus myli, kai esame reikalingi ir kai mums padeda kiti.

Mes puoselėjame, saugome, globojame ir šią dieną išreiškėme meilę savo žemei Lietuvai. Nes vaikai gyvens tokioje žemėje, kokią mes išmokysime mylėti.

 

(Šis dalyvis jau pateikė visą konkursui reikalingą informaciją.)

 SKUODO RAJ. MOSĖDŽIO LOPŠELIS-DARŽELIS , 100% based on 323 ratings

19 Comments on “SKUODO RAJ. MOSĖDŽIO LOPŠELIS-DARŽELIS

 1. Esu liūdininkė daugelio Mosėdžio vaikų lopšelio darželio renginių, kurie nustebina ne tik darželio bendruomenės narius, bet ir miestelio bei seniūnijos gyventojus. Ši įstaiga kuria organizacijos kultūrą būdami atviri ir kitų rajonų švietimiečiams. Mažieji Mosėdžio gyventojai pradžiugina kiekvieną ir jauną, ir seną, o kai jų mažos širdelės ragina mylėti kiekvieną- apkabinti žemę, tai yra nuoširdu, tikra, nepakartojama. Matydami vaikučių ir darbuotojų rengiamas akcijas mes suaugusieji tampame geresni.
  Sėkmės Mosėdžio vaikų lopšelio darželio bendruomenei, aš už ją!

  • Galiu pasidžiaugti,Mosėdžio vaikų lopšelio darželio auklėtojomis,kurios yra tikrai kūribingos išmanios ir energingos.Kantrybės,gerų įdėjų, kūrybos, meilės vaikučiams ir darbui, tikėjimo tuom ką darot… Sėkmės visoms auklėtojoms: Daivutei,Marytei, Laimutei, Aušrelei ir visai darželio komandai!

 2. Gražu žiūrėti, kad tokiame nedideliame darželyje tokie nuostabūs renginiai.

 3. labai šaunu ir išradinga sėkmės tiek vaikučiams tie auklėtojoms

 4. Šaunuoliukai mūsų mažieji:) Ačiū mūsų puikiosioms auklėtojoms:)

 5. NUOSTABU, KAS VYKSTA MŪSŲ SAVIVALDYBĖS DARŽELYJE… AČIŪ JUMS MIELOSIOS…

 6. Džiaugiuosi, kad Mosėdžio lopšelio – darželio auklėtojos yra darbščios ir kūrybingos.

 7. Sveikinu su gražia iniciatyva. Sėkmės ir naujų idėjų įgyvendinimo

  • Šaunu, kad yra tiek daug palaikančiųjų Mosėdžio vaikų lopšelio darželio iniciatyvą dalyvaujant šiame projekte. Vienybėje – jėga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>