Kauno apskritis. Žemės valanda 2019

Kauno mokykla – darželis ,,Šviesa“

ZV Kauno mok-darz Sviesa (1)

ZV Kauno mok-darz Sviesa (2)

ZV Kauno mok-darz Sviesa (3)

Žemės valandą minėjome atskirai namuose, tačiau, kad nepamirštumėme to padaryti – mums padėjo trečiokai iš Linksmuolių sodybos. Kiekvienam pradinės klasės vaikui paruošę po priminimą apie Žemės valandą bei pasikvietę pas save į sodybą – kur Linksmuolių mokytoja Deimantė jau jų laukė su skaidrių pristatymu apie Žemės valandą. Po pristatymo trečiokai išdalino savo „primintukus“ mokyklos draugams, kuriuos parsinešė namo ir taip priminė apie Žemės Valandą visai savo šeimai.

Dalyvių skaičius: 200


Kauno vaikų darželis ,,Raudonkepuraitė“

ZV Kauno vaiku d. Raudonkepuraite (1)

Jei nebūtų Žemės, nebūtų gamtos, gyvybės, ir mūsų. Todėl kiekvienas turime suprasti, kad Žemę privalome saugoti, ją mylėti, gerbti, globoti. O svarbiausia – ją pažinti ir tapti Žemės draugais. Norint parodyti savo meilę Žemei, gamtai, gyvybei, mes su „Saulyčių“ grupe degėme taurumo, meilės ir švelnumo sklidinas žvakutes ir dėliojome jas širdelės forma tam, kad visi susivienytumėm kilniam tikslui – Žemės saugojimui. Išjungėme šviesas ir pabuvome vieni su kitais žvakelių šviesoje, kurios leido mums patiems spinduliuoti šilumą iš mūsų mažų širdelių.

Dalyvių skaičius: 23


Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

ZV Kauno J.Urbsio katalikiska mok (1)

ZV Kauno J.Urbsio katalikiska mok (2)

ZV Kauno J.Urbsio katalikiska mok (3)

Mokiniai, paminėdami Žemės dieną, aktyviai įsijungė į kūrybinį, socialinį projektą „Mūsų namai – dorybių Žemė“. Vaikai  diskutavo apie Žemės išsaugojimo problemas,  rašė rašinėlius „Mano Žemė“, kūrė eilėraščius, dėliones ir plakatus. Mokiniai suprato, kad Žemės likimas – žmonių rankose, todėl kovo 30 d. noriai dalyvavo akcijoje „Žemės valanda“  ir savo namuose  kartu su tėveliais, išjungę šviesą,  užsidegė žvakes.

Dalyvių skaičius: 50


Kauno lopšelis – darželis ,,Aviliukas“

ZV Kauno l-d. Aviliukas

Su vaikais kalbėjome apie pasaulinę akciją „Žemės valanda.“- kodėl turime saugoti ir tausoti Žemę. Namuose, kartu su tėveliais ,išjungę šviesas ,prisijungė prie skelbiamos akcijos. Vaikai dalinosi patirtais įspūdžiais: kad“labai patiko žvakių šviesos žaismas“,pažadėjo dažniau išjungti šviesas ir “ džiaugtis ugnelės šviesa“.

ZV Kauno l-d. Aviliukas2

Šviečiant  žvakės liepsnelei stebėjome ugnies žaismą, sklindančią ramybę.

Dalyvių skaičius: 15 ir 10


Kauno lopšelis – darželis ,,Žilvitis“

ZV Kauno l-d. Zilvitis (1)

Visa Lopšelio – darželio ,,Žilvitis“ bendruomenė buvo pakviesta kovo 30 dieną prisijungti prie tarptautinės akcijos  ŽEMĖS VALANDA. Labai smagu, kad nemaža dalis namuose, kartu su savo šeimomis išjungė valandai šviesas ir leido mūsų Žemelei pailsėti.

Dalyvių skaičius: 80


Kauno Šančių mokykla

ZV Kauno Sanciu mok (3)

ZV Kauno Sanciu mok (1)

ZV Kauno Sanciu mok (2)

7- 8 klasėse buvo pravesti pokalbiai apie pasaulinę  akciją ,,Žemės valanda“. Mokiniams buvo paaiškinta, kad gyventojai ir įvairios organizacijos valandai laiko išjungia visą gyvybiškai nebūtiną apšvietimą. Akcijos tikslas – bent trumpam sumažinti Žemės taršą ir atkreipti visuomenės dėmesį į ekologines problemas. Šiais metais žemės valanda buvo paskelbta kovo 30, šeštadienį, kai mokykla nedirba. mokiniai nutarė dalyvauti akcijoje išjungdami šviesą namuose. 
Pirmadienį aptarėme, kaip pavyko akcija, mokiniai dalijosi nuotraukomis bei įspūdžiais.

Dalyvių skaičius: 100


Jonavos r. Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla

ZV Jonavos r. Panoteriu P.Vaiciuno pagr mok (2)

Jonavos rajono Panoterių miestelio bendruomenė šioje iniciatyvoje dalyvauja apie 8 metus.
Miestelyje išjungiamas apšvietimas visose gatvėse, o gyventojai yra kviečiami į Jaunimo slėnį atvykti su šeimomis, pabendrauti prie laužo, padainuoti. Kasmet vis prisimename praėjusių metų iniciatyvą: buvusius žmones, oro sąlygas ir kt. įspūdžius.Šiemet pas mus buvo puikus vakaras, ramiai degė laužas, vyravo darna, ramybė, dalijomės prisiminimais. Gera, kada esame drauge.

Dalyvių skaičius: 22


 Kaišiadorių r. Paparčių šv.Juozapo šeimos namai

ZV Kaisiad r. Paparciu sv.Juozapo seim namai

Kovo 30 , 20,30 val. visi susirinkome Šeimos namų aikštelėje, užgesinę šviesas kalbėjome apie Žemė, kodėl turime ją saugoti, degėme žvakeles. Vaikai pasakojo, kad paliko labai didelį įspūdį šviesos ir tamsos žaismas.

Dalyvių skaičius: 18


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>