Gyvūno pasirinkimas “Gyvoji žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai” 2020

Gyvūno pasirinkimo lentelėje mes įrašėme tik keletą gyvūnų rūšių atstovų, išskaidydami juos į grupes, tad sąrašą galima pildyti siūlant įvairius gyvūnus, su kuriais norėtumėte labiau susipažinti.

SVARBU!!! Tas pats gyvūnas gali būti pasirenkamas tik vienos įstaigos. Tačiau jei įstaiga labai nori gilintis, pvz., į Dramblių pasaulį, bet šiuos gyvūnus jau pasirinko kiti, jie gali juos pakartotinai pasirinkti, bet tuomet papildomai turi išsirinkti tokį gyvūną, kurio dar niekas nepasirinko.

Registracijos duomenys į lentelę bus sukeliami per parą ir bus matomi „Apkabinkime Žemę“ svetainėje. Jei gyvūnas jau bus pasirinktas, apie tai Jums bus pranešta el.laišku.

Kadangi gyvūnų Žemėje yra apie 7,77 milijono rūšių, iš jų, Tarptautinės raudonosios knygos 2014 m. skelbtais duomenimis, pasaulyje yra žinomos ir aprašytos 1 371 428 gyvūnų rūšys, taigi tikime, kad iš tokio gausaus rato jūs tikrai rasite, kam norėtumėte išreikšti susižavėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>