“Apkabinkime Žemę” 2013 m. kovo 22 D., Elektrėnai, marių palūdimys

Pakrančių valymo ir dėkingumo Žemei akcija
2013 metų kovo 22 d. 18.00 val. Elektrėnų marių paplūdimyje.

Kviečiame dalyvauti visus Elektrėnų gyventojus – didelius, mažus ir senus; moteris, vaikus, vyrus; seneles ir senelius; tarnautojus, moksleivius, studentus; visų nacijų, bet kokio išsilavinimo ir amžiaus žmones. Visus, kam brangi gamta, žemė, tyras vanduo.
Žemė – nuostabi gyva gražuolė, kurios prieglobstyje visi trokštame poilsiauti, tačiau jos puikus veidas lieka lyg apspjaudytas, vis labiau suterštas po mūsų poilsio.Mes galime ilsėtis kitaip – gerbdami, mylėdami Žemę, išreikšdami jai dėkingumą ir meilę – taip, kaip darėme senovėje. Ilsėdamiesi neterškime jos šiukšlėmis, surinkime tas, kurias čia rasime.
Tikime, kad nuo mūsų santykio su Žeme, nuo jos švaros priklauso ir mūsų savijauta, sėkmė ir gerovė šioje nuostabioje Planetoje.

Nepasididžiuokime, išdrįskime pasilenkti, pakelti šiukšlę ir drauge nusilenkti didžiajai Žemei, mūsų Gyvajai Motinai, tikriesiems Mūsų namams.
Išdrįskime nebijoti aplinkinių nesupratimo dėl to, ką darome: jį pakeis dėkingumas ir pagarba, jei ramiai ir kukliai tęsime tai, ką darome. Raskime pagarbų, gilų ryšį su Žeme per šį paprastą veiksmą. Jį nesunku atlikti, tačiau jis nuostabiai pakeis vandens telkinių pakrantes, poilsio vietas, jei tai darysime nuolat, jei prisijungs kiekvienas, atvykęs poilsiauti.

Kontaktinis asmuo Nijolė, tel. nr. 8 656 23673

Organizatoriai: Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centras, Elektrėnų sveikuolių klubas,

projektas „Apkabinkime Žemę“, projektas „Laimingas vanduo“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>