Vaikų darbai stovyklos metu

Vaiku_stovykla_16

Dažnai ieškome kito žmogaus, kuris už mus atliktų darbus ar gal netgi nugyventų mūsų gyvenimą… „Jei nenori pats, eik ir susirask žmogų, kuris sutiktų tai už tave padaryti ir susirišk su juo rankomis…“ – viena iš užduočių, kuri buvo duota vaikams projekto „Pažvelk Žemės akimis“ vasaros stovykloje…

Šis video klipas – vaikų, rugpjūčio mėnesį dalyvavusių vasaros stovykloje, žvilgsnis į nūdienos problemas ir jų sprendimo būdus. Galbūt jame atrasite ir sau kažką artimo ar įkvepiančio.
Gero žiūrėjimo, Žemės bičiuliai :)

Vaikų vasaros stovykla „Vaikai gali ir augina suaugusius“ vyko 2015-08-03 – 07 dienomis Klaipėdoje.
Ši stovykla – projekto „Pažvelk Žemės akimis“ viena iš sudedamųjų dalių, kurioje dalyvavo iš viso 30 vaikų (nuo 7 iki 16 m. amžiaus) iš Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos, Alytaus „Drevinukas“ mokyklos-darželio, Šiaulių Rėkyvos progimnazijos, Klaipėdos Marijos Montessori mokyklos-darželio, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ir „Gyvosios planetos“ asociacijos. Beje, šis projektas tęsis iki pat lapkričio mėnesio.
Stovyklos metu buvo ieškoma įvairiausių formų, padedančių naujai, kūrybiškai pažvelgti į gamtosaugos problemas, ieškoti jų sprendimo būdų per bendrystę, draugiškumą, dorybių vienas kitame puoselėjimą. Čia patys vaikai buvo ieškotojai per animacinių filmų, flašmobo kūrimą, per žaidimus pajūryje, per užduočių atlikimą.

Animacijos bandymai.

Animacinis filmukas:

P.S. Šį filmuką galite rasti ir socialiniame tinklapyje
https://www.facebook.com/ApkabinkimeZeme

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>