Akcijos „APKABINKIME ŽEMĘ VALENTINO DIENĄ 2015″ instrukcija

Meilės iššūkis.

MESK MEILĖS IŠŠŪKĮ ŠALIAI, KURIĄ TU MYLI !!!

Kaip tai padaryti?

1) Sugalvokite šalį, kuriai norėtumėte išreikšti meilę ir kodėl būtent jai;

2) Pasipuoškite tos šalies atributais, kad pažiūrėjus į Jus nekiltų abejonių, apie kurią šalį kalbate (vėliava, rūbai, daiktai, muzika … kalnai ir t.t.). Vienas, keliese ar su kolektyvu – meskite meilės iššūkį šiai šaliai (kalbą rinkitės tokią, kuri Jums artimiausia arba kuria Jūs norėtumėte į ją prabilti). Neužmirškite video klipe duoti kad ir mažytį ženklą apie tai, kokia šalis meta iššūkį Pvz.:“Vokietija, aš Tave myliu!!!!! O ką tu myli?“ (lietuviškos vėliavėlės, muzika, rūbai, titrai…)

3) Nufilmuokite (telefonu ar video kamera), įkelkite meilės iššūkį į svetainę www.youtube.com ir siųskite mums elektroniniu adresu info@apkabinkimezeme.lt.

4) Šie meilės iššūkiai bus talpinami www.facebook.com/ApkabinkimeZeme. Apsilankykite šiame tinklapyje, dalinkites filmukais ir balsuokite už Jums labiausiai patinkantį filmuką. Tai darykite spausdami „like“. Filmuko, surinkusio daugiausiai „like“, laukia apdovanojimas.

5) Mylimiems pedagogams ir ne tik: jei Jums reikalingi raštai, liudijantys, kad prisidėjote prie šios meilės pasaulio šalims akcijos, siųskite informaciją (vardas, pavardė, tel. nr., el.paštas, įstaigos pavadinimas) elektroniniu adresu info@apkabinkimezeme.lt. Mėnesio laikotarpyje Jūsų nurodytu adresu bus išsiųsti dalyvio diplomai.

 

Su meile,

„Apkabinkime Žemę“ komanda

Kontaktinis asmuo:
Dalia Skvireckienė
Tel. 8-601-19357
el. p.: info@apkabinkimezeme.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>